Aktualności 2020

Grand Prix Południowej Wielkopolski w Gołuchowie

W dniu 21 grudnia 2019 w hali sportowej Szkoły Podstawowej w Gołuchowie odbyło się II Grand Prix Południowej Wielkopolski w tenisie stołowym w kategorii młodzików oraz juniorów. Turniej został zorganizowany przez Okręgowy Związek Tenisa Stołowego przy współudziale i bardzo dobrej organizacji Klubu LKS Gołuchów. Do rywalizacji przystąpiła rekordowa liczba zawodników i zawodniczek, bo w obu kategoriach łącznie do Gołuchowie przyjechało 71 młodych sportowców. W dalszym ciągu nie zawodzą zawodnicy i zawodniczki Uczniowskiego Klubu Sportowego „Chrobry" Gizałki. Miano najlepszej zawodniczki w kategorii juniorek wywalczyła Adrianna Kwitowska a jej szkolna i klubowa koleżanka Wiktoria Jankowiak uplasowała się na IV miejscu tego turnieju. Podobnie w czołówce rywalizacji młodziczek nie zawiodły podopieczne Andrzeja Poźniaka. Dominika Cieślak odebrała z rąk organizatorów srebrny medal a Klaudia Słupska sklasyfikowana została na 6 pozycji. Trzecia z reprezentantek „Chrobrego" grająca w tej kategorii Natalia Kubiak ukończyła zawody na 13 miejscu. Na słowa uznania zasłużył również Filip Szczepaniak, który mimo iż od 2 lat nie bierze systematycznego udziału w treningach, to umiejętności jakie nabył wcześniej pozwalają mu walczyć z całą czołówką rankingu młodzików Okręgu Południowa Wielkopolska. Filip po bardzo dobrej grze wywalczył ostatecznie w stawce 24 zawodników 4 lokatę. Igor Kaczmarek startujący również w kategorii młodzików zajął miejsce w przedziale 9-12 a debiutujący w zawodach tenisa stołowego Patryk Kuźnicki i Filip Sopniewski w przedziale 17-24. W kategorii juniorów Kamil Majdecki z bilansem 2 porażek i 2 zwycięstw uplasował się na miejscach 9-12 a Wiktor Borowski sklasyfikowany został na miejscach 17-18.