Aktualności 2022

Brawo, brawo, brawo ...

Miło nam poinformować, że III miejsce w Centralnych Eliminacjach Konkursu Zakładu Ubezpieczeń Społecznych „Jak zachęcić babcię lub dziadka do założenia konta w banku” zdobyła uczennica klasy VIII Szkoły Podstawowej w Gizałkach – Aleksandra Łoza, której praca była wykonana w kategorii komiks.

W etapie centralnym oceniana była również praca Kamila Antoniaka i Adama Wojciechowskiego. Praca chłopców była wykonana w kategorii infografika.

„Jak zachęcić babcię lub dziadka do założenia konta w banku” – to tytuł konkursu ogłoszonego przez ZUS w ramach realizacji kampanii informacyjno-edukacyjnej „Bezpiecznie, zdrowo, bezgotówkowo”. Zadaniem uczestników konkursu było przedstawienie korzyści z posiadania konta w banku i zachęcenie w pomysłowy sposób swoich bliskich, do założenia takiego konta i korzystania z niego online. Należy nadmienić, że do konkursu zgłosiło się blisko 3 tys. uczniów z całej Polski, z tego też względu nagroda dla Aleksandry jest ogromnym wyróżnieniem.

We wtorek 5 kwietnia 2022 roku w obecności Dyrektor Szkoły Podstawowej w Gizałkach Pani Małgorzaty Malinowskiej oraz uczniów odbyło się uroczyste wręczenie nagród. Pani Ewa Szymankiewicz, koordynator ds. komunikacji społecznej i edukacji, przekazała laureatce nagrodę pieniężną do zrealizowania w EMPIK-u oraz upominki.

Po uroczystym wręczeniu nagród Pani Dyrektor Małgorzata Malinowska pogratulowała uczniom oraz ich Rodzicom tego szczególnego wyróżnienia, życząc kolejnych sukcesów. Wszyscy zebrani otrzymali również upominki ufundowane przez Centralę Zakładu Ubezpieczeń Społecznych w Ostrowie Wlkp.

Dziękujemy! Jeszcze raz gratulujemy i zachęcamy do udziału w kolejnych konkursach!

Michał Czajczyński

  • Wręczenie nagród - zdjęcie nr 1
  • Wręczenie nagród - zdjęcie nr 2
  • Wręczenie nagród - zdjęcie nr 3
  • Wręczenie nagród - zdjęcie nr 4

Wstecz